تعمیرات یخچال - یخچال 20
267
۱۴۰۱/۱۱/۰۲
-

بر روی دکمه زیر کلیک کنید

یخچال 20 تعمیر انواع یخچال فریزر


تعمیر یخچال یکی از خدمات ضروری در دنیای امروز بوده، زیرا یخچال به عنوان یکی از اجزای لوازم خانگی محسوب می‌شود که سهم بالایی در آشپزخانه دارد. قیمت بالای این نوع لوازم، اهمیت آن را در بین خانواده‌ها چندین برابر کرده است. به همین دلیل باید از دستگاه مراقبت کرد تا مشکلی برای آن پیش نیاید.


یخچال علاوه بر قیمت بالا، دارای سیستم پیچیده‌ای نیز می‌باشد که تعمیر یخچال را دشوارتر می‌کند. انواع یخچال‌هایی که در ایران وجود دارند، یخچال فریزر و ساید بای ساید تک و کوچک هستند که با توجه به نوع یخچال در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. در ادامه مقاله به تعمیر یخچال می‌پردازیم.

تعمیرکار حرفه ‌ای یخچال

همانطور که می‌دانید، تعمیرکاران یخچال فریزر زیادی داریم که همگی خود را متخصص می‌دانند، اما در واقع برخی از این تکنسین‌ها به نظر متخصص هستند و فقط می‌دانند که چگونه قطعات یخچال را تعویض کنند و اگر قطعه‌ای قابلیت تعمیر داشته باشد، توانایی تعمیر قطعات یخچال را ندارند.
ابتدا تعمیرکار باید ایراد یخچال را به درستی تشخیص دهد و پس از یافتن ایراد یخچال، مشکل قطعه را برطرف کند و در صورتی که دستگاه به هیچ وجه قابل تعمیر نبود، قطعه را تعویض کند و در این صورت هزینه به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

سرویس یخچال

تعمیر و سرویس یخچال اقدامی است که در آن تکنسین های تعمیرات یخچال - یخچال 20 متوجه ایرادات آن شده و با رفع مشکلات از آسیب دیدن سایر قسمت‌های مهم یخچال جلوگیری می‌کند. تعمیر و سرویس یخچال توسط تکنسین‌های یخچال 20 شامل اندازه‌گیری میزان گاز مبرد، چک کردن فیلترها، سیستم کویل و یخ‌سازی، سیستم کولر آبی و غیره می‌شود.


نکات مهم در مورد تعمیر یخچال

    تعمیر برد یخچال در تعمیرگاه توسط مهندس برق بوده و در محل سکونت انجام نمی‌شود.
    هنگامی که موتور یخچال از کار می‌افتد، بهترین گزینه تعویض آن است.
    شارژ کم گاز یخچال باعث سرمای کم در آن می‌شود.
    با شنیدن صدای قطع و وصل موتور یا کمپرسور یخچال ابتدا به قسمت رله و اورلود رفته و جریان کمپرسور را با آمپرمتر اندازه‌گیری کنید.
    شارژ گاز یخچال یک کار تخصصی و خطرناک بوده که بهتر است در هوای آزاد انجام شود.
    وقتی اولین برفک را دیدید، المنت یخچال را با اهم متر تست کنید.
برای مطالعه بیشتر: شرکت خدماتی نیاز سرویس

آیا می ‌توانیم خود یخچال‌هایمان را تعمیر کنیم؟

این کار علاوه بر دسترسی به قطعات و تجهیزات مناسب، نیازمند دانش فنی بالا و آشنایی با انواع یخچال و فریزر است. بنابراین افرادی که تجربه کافی در این زمینه را ندارند نمی‌توانند یخچال را تعمیر کنند. ممکن است عیب جزئی باشد و در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه قابل تعمیر باشد، اما تعمیر توسط خود مصرف کننده مشکلات جدی‌تری را به همراه خواهد داشت و هزینه‌های تعمیر را چندین برابر می‌کند.
توصیه می‌شود در صورت بروز آسیب به یخچال‌ها ابتدا با مشاوران و کارشناسان تکنسین‌های یخچال 20 تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید. بدون شک این موضوع در تصمیم‌گیری صحیح و رفع مشکل تاثیر زیادی دارد و رضایت مشتری را به دنبال خواهد داشت.

هزینه و قیمت تعمیرات یخچال چقدر است؟

کلیه هزینه‌های تعمیر یخچال در مراکز مجاز تعمیرات یخچال 20 طبق تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود. قبل از شروع تعمیر خرابی و سرویس یخچال، کارشناس قیمت آن را محاسبه کرده و در صورت رضایت شروع به کار می‌نماید. اگر می‌دانید چه عواملی بر قیمت تاثیر می‌گذارد، دیگر نگران هزینه خدمات گران یا ارزان نخواهید بود، زیرا می‌دانید برای چه چیزی هزینه می‌کنید. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت تعمیر یخچال می‌پردازیم.
    دستمزد
هزینه دستمزد تعمیرکار یخچال تعمیرات یخچال 20 به مدت زمان انجام عملیات بر روی دستگاه بستگی دارد. با فرض اینکه تعمیر و تعویض قطعه‌ای مانند فن داخلی سرامیکی یخچال بیشتر از تعمیر میکروسوئیچ طول بکشد. بنابراین طبیعی است که سرویسکار بخواهد برای آن هزینه بیشتری دریافت کند. شایان ذکر است که اگر تعمیرکار یخچال به منزل شما مراجعه کند ممکن است از شما هزینه رفت و برگشت نیز بگیرد.
    تعمیر قطعات
گاهی اوقات مشکل یخچال فقط با سرویس معمولی حل می‌شود که مطمئنا ارزان‌تر است. در واقع فقط هزینه دستمزد محاسبه می‌شود. اما گاهی اوقات مشکل جدی‌تر است و یک قطعه نیاز به تعمیر دارد. به عنوان مثال هزینه تعمیر ترموستات کمتر از هزینه تعمیر موتور آن است. همچنین رفع مشکل شارژ گاز هزینه کمتری نسبت به رفع مشکل آبسردکن یخچال دارد. بنابراین، اگر تعمیرکار مبلغی را تعیین کرد، از او بخواهید که تمام موارد را در فاکتور ذکر کند. برای اینکه بفهمید این هزینه‌ها با چه چیزی مطابقت دارد.
    تعویض قطعه
گاهی اوقات کار از مرمت فراتر رفته و یک قطعه باید به طور کامل تعویض شود. برای تعویض قطعات، علاوه بر هزینه‌ای که برای قطعه جدید می‌پردازید؛ شما باید هزینه نصب را پرداخت کنید. قیمت این قطعه به نوع قطعه تعویضی و زمان مورد نیاز برای نصب آن بستگی دارد. به عنوان مثال، تعویض لولای درب هزینه کمتری نسبت به تعویض کمپرسور دارد.
    نوع خرابی
گاهی اوقات خرابی یخچال پیچیده‌تر از حد انتظار است. به عنوان مثال، امکان حل مشکل دستگاه نیاز به تعویض قطعه‌ای ضروری دارد که در صورت تعویض، سایر قطعات متصل به آن نیز باید تعویض شوند. بدیهی است که فرد با مشکل بزرگتری روبرو هست و بنابراین باید برای حل این مشکل هزینه بیشتری بپردازید.

برای مطالعه بیشتر: شرکت خدماتییخچال تعمیر


نکات ضروری در نگهداری یخچال

یک سری نکات مهم و ضروری وجود دارد که به دستگاه شما کمک می‌کند تا خیلی دیرتر خراب شود. این اقدامات عبارتند از:
    هر چند ماه یکبار آن را تمیز کنید. برای جلوگیری از بوی بد، آن را برفک‌زدایی کنید تا مشکلی برای یخ زدن مواد در فریزر پیش نیاید.
    حتما محافظ یخچال تهیه کنید. به این ترتیب دستگاه مستقیما به برق وصل نمی‌شود و در صورت قطع جریان کم یا قطع برق ثابت می‌توانید از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید.
    سعی کنید حداقل دو بار در سال درجه را تغییر دهید یا اصلا تغییر ندهید. تغییر دمای زیاد آن کار درستی نیست.
    مطمئن شوید که فضای کافی برای این کار در نظر گرفته اید. در اطراف دستگاه باید حداقل ۳ سانتی متر فضا وجود داشته باشد تا هوا به راحتی در گردش باشد. همچنین از قرار دادن دستگاه در کنار دستگاه‌های مولد گرما خودداری کنید.
    غذای داغ داخل آن نگذارید، این عمل باعث مشکل در خنک شدن دستگاه و برفک زدن می‌شود.
    فیلتر هوا و فیلتر آب، گردش خوب هوا و تخلیه کامل آب را تضمین می‌کند. به همین دلیل است که این فیلترها باید هر از چند گاهی تعویض یا تمیز شوند.
    بسیاری از مشکلات ناشی از باز و بسته شدن درب یخچال است، از فشار بر موتور یخچال تا کاهش خنک کننده داخلی آن است، به همین دلیل سعی کنید درب را زیاد باز نگذارید.
    اگر به تازگی یخچال را جابجا کرده اید، بلافاصله آن را به برق وصل نکنید. ابتدا از تراز بودن آن مطمئن شده و بعد از چند ساعت از آن استفاده کنید.
    اگر می‌خواهید برفک‌زدایی کنید، از چاقوی تیز استفاده نکرده وگرنه آسیب می‌بینید. دستگاه را از برق کشیده و بعد از یخ‌زدایی شروع به تمیز کردن کنید.
 برای مطالعه بیشتر: تعمیر یخچال - نمایندگی یخچال فریز

ایرادات رایج و تعمیر یخچال

فریزر و یخچال بعد از حدود ۵ سال ممکن است دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. همچنین باید دقت داشته باشید، برای اینکه دستگاه بهترین کارکرد را داشته باشد و عمر مفید دستگاه حفظ شود، دستگاه باید سالانه سرویس گردد. همچنین فیلتر دستگاه باید به طور مرتب هر ۶ ماه یکبار تعویض شده تا آب مصرفی کیفیت مطلوبی داشته باشد.
ایرادات رایج در تعمیر یخچال می‌توان به مواردی مانند خرابی موتور، خرابی کمپرسور، خنک نشدن یخچال، کثیف بودن فیلترهای داخلی و خارجی دستگاه، خرابی یخ ساز، ، خرابی دیسپنسر و نیامدن آب، سوختن صفحه نمایش، از کار افتادن دکمه‌های صفحه نمایش، عدم روشن شدن برد دستگاه، تغییر دمای ناگهانی در داخل دستگاه، کدهای خطا در صفحه نمایش، زمان لازم برای اجرای یک فرآیند خاص، صدای غیرعادی دستگاه، خرابی لاستیک اطراف درب دستگاه، یخ‌زدایی یخچال، داغ کردن دیواره دستگاه و غیره اشاره کرد.
لازم به ذکر است در صورت نداشتن تخصص کافی با تکنسین متخصص از یک مرکز معتبر و تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات یخچال 20 تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در منزل

یخچال یکی از سنگین‌ترین لوازم خانه است و جابجایی آن دغدغه بسیاری از خانواده‌ها است. بنابراین وقتی خراب می‌شود، نمی‌توانید به راحتی آن را به تعمیرگاه ببرید. تعویض و جابجایی این دستگاه بسیار سخت بوده و علاوه بر سخت و گران بودن می‌تواند مشکل را بدتر کند.
بنابراین بهترین راه برای تعمیر یخچال، کمک گرفتن از یک تعمیرکار مجرب یخچال در محل است. تعمیر انواع یخچال فریزر معمولی، فریزر، یخچال ساید بای ساید و یخچال صنعتی؛ در محل انجام می‌شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی یخچال فریزر خراب می‌شود مجبور شوید با چند تعمیرکار تماس بگیرید اما در نهایت نتیجه‌ای نگیرید یا فردی که برای تعمیر یخچال به خانه شما می‌آید نتواند مشکل را حل کند. تعمیرکاران متخصص تعمیرات یخچال 20، یخچال را به دقت بررسی می‌کنند و همه آن‌ها کارشناسان واجد شرایط هستند.
نتیجه گیری
در این مقاله خرابی و مشکلات یخچال‌ها را مورد بررسی قرار دادیم تا ضمن تعمیر یخچال از خسارت‌های بیشتر جلوگیری شود. با تماس و مراجعه به تعمیرکار متخصص تعمیرات یخچال 20 می‌توانید تعمیر یخچال را انجام داده تا آسیبی به دستگاه وارد نشود. تعمیر یخچال در محل نیز می تواند گزینه مناسبی برای عدم جابجایی یخچال و تعمیرات آن باشد.

 

شبکه های اجتمایی

تگ ها

یخچال یخچال سامسونگ فریزر هیمالیا یخچال های نوفراست انواع یخچال فریزر شارژ گاز برفک زدایی تعویض نوار درب کد خطای یخچال

نظرات کاربران

برای وارد کردن نظر وارد حساب کاربری خود شوید

اخرین مقالات پرشین سرویس


نمایندگی تعمیر ماکروفر در دزفول

تعمیر ماکروفر در شهر دزفول...

اگر در دزفول به دنبال تعمیر ماکروفر هستید، می‌توانید...


نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در دزفول

تعمیرات ظرفشویی در شهر دزفول...

(دیتا الکترونیک) برای مراجعه و پیدا...

اجاره موتور در کیش_AMKH7

اجاره موتور سیکلت در کیش_هرمزگان...

موتورسواری در فضایی زیبا و پر از هیجان،  بدون...


کاشت ناخن در کیش_KNKH7

کاشت تخصصی ناخن در کیش...

در تمام دنیا و کشورهای جهان کار کاشت ناخن...


نصب داربست فلزی در نوشهر

داربست فلزی در شهر نوشهر...

داربست یکی از اصلی‎ترین ابزارهای ساختمان سازی است و...


آخرین مقالات معرفی برند


نمایندگی تعمیر لباسشویی در تنکابن

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تنکابن...

تعمیرات انواع  لباسشویی، در صورتی که نیاز به تعمیر...


خرید و قیمت قطعات یدکی کروز

انواع قطعات یدکی کروز...

معتبرترین فروشگاه قطعات موتوری کروز,اتاق کروز,سنسور کروز,سیم کشی کروز,شمع...


معتبرترین شیشه بری در شهر نوشهر

شیشه بری در نوشهر...

معتبرترین شیشه بری در نوشهر با کادری مجرب +...


نصب دوربین مداربسته بروجرد - لرستان

نصاب دوربین مداربسته در شهر بروجرد...

دوربین مدار بسته یکی از بهترین تجهیزات امنیتی است.آمار...


مهندس سالم نواصر‌ - آبادان - خرمشهر

بهترین تکنسین لوازم خانگی در آبادان...

مهندس نواصر دارای ایزو افتخاری 1002 و ایزو...


کاشی کاری و سرامیک کاری در تهران بزرگ

خدمات کاشی کاری در شهر تهران...

.در شروع بحث باید گفت که کاشی کاری و...


پیرسینگ در اندیشه - ملارد - مارلیک - تهران

پیرسینگ در منطقه اندیشه...

پیرسینگ حرفه ای در سالن زیبایی سمیه بانو با...


تهویه جنوب آبادان | تعمیر یخچال در آبادان - TJ

تهویه جنوب آبادان - مهندس گلستانی...

تعمیرات یخچال و لباسشویی و کولر,اسپلیت در تهویه جنوب آبادان،...


فیشیال پوست در اندیشه - تهران

فیشیال پوست در اندیشه | تهران...

تمام انچه که شما از یک زیبایی انتظار دارید...


پاکسازی پوست در اندیشه - تهران

پاک سازی پوست در اندیشه |...

سالن زیبایی سمیه بانو با مدیریت سرکار خانوم سمیه...


آخرین مقالات


تعمیرات یخچال ال جیLG - خرم آباد

مرکز تعمیر یخچال ال جی در...

در هر خانه ای برای اعضا خانه ای مخصوصا ...


نمایندگی تعمیر یخچال بروجرد

تعمیر یخچال فریزر در بروجرد...

عزیزان گرامی و همشهریان محترم به یکی از صفحات...


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اهواز

نمایندگی خدمات یخچال سامسونگ در شهر...

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید


تعمیرات تلویزیون سامسونگ در کاشمر

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کاشمر...

خرید تلویزیون سامسونگ (Samsung) در این چند سال اخیر...


نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کاشمر

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در قوچان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در قوچان

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در قوچان...

برند Samsung یکی از معتبرترین تولید کننده های تلویزیون می...


تعمیرات یخچال سامسونگ در سبزوار

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در سبزوار...

توجه توجه :جهت تماس با مرکز خدمات...


تعمیرات یخچال سامسونگ-SAMSERVICE_کیش_19

لینک های مفید


>> نمایندگی تعمیر لباسشویی

>> اجاره داربست فلزی تهران

>> اجاره داربست فلزی تهران , نصب داربست تهران , داربست تهران

>> نمایندگی تعمیر یخچال

>> اتو بار تهران, باربری تهران , حمل بار تهران

>> اجاره داربست فلزی تهران , نصب داربست تهران , داربست تهران

>> نمایندگی تعمیر لباسشویی بروجرد

بهترین متخصصین


 نمایندگی یخچال بابل

نمایندگی یخچال بابل...

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و سایدبای ساید، یخچال های صنعتی...

نمایندگی تعمیریخچال بابل

نمایندگی تعمیریخچال بابل...

برای دریافت تعمیر یخچال بابل، به رایگان از تعمیرکاران یخچال...

نمایندگی یخچال شهرکرد

نمایندگی یخچال شهرکرد...

تکنسین لوازم برقی و خانگی شهرکرد - تعمیر یخچال...

نمایندگی تعمیر کولر گازی در بابلسر

نمایندگی تعمیر کولر گازی در بابلسر...

با مدیریت مهندس صادقی-تعمیر و نصب انواع کولر های گازی...

نمایندگی تعمیرات یخچال در قائمشهر

نمایندگی تعمیرات یخچال در قائمشهر...

متخصصین و تکنسینهای مربوط به این سایت در نظر دارد...

نمایندگی تلویزیون دزفول

نمایندگی تلویزیون دزفول...

تعمیرات انواع تلویزیون ، گیرنده دیجیتال ، کنترل ، ...

نمایندگی تعمیر یخچال در نوشهر - با ضمانت و گارانتی کار

تولیدکانکس و ویلای پیش ساخته تنکابن

تولیدکانکس و ویلای پیش ساخته تنکابن...

تولید انواع کانکس و ویلای پیش ساخته با بهترین و...

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبادان

نمایندگی تعمیرات یخچال تنکابن

نمایندگی تعمیرات یخچال تنکابن...

تعمیر یخچال سامسونگ ، الجی ، یخچال کنود، ساید بای...

نمایندگی تعمیر اجاق گاز در بابل

نمایندگی تعمیر اجاق گاز در بابل...

مهندس حسین حسینیان:تعمیر اجاق گاز مهیارگاز در شیراز : شرکت...

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل...

اینجا تعمیرگاه مجاز انواع یخچال و یخچال فریزر در آمل...

نمایندگی تعمیر یخچال بابلسر

نمایندگی تعمیر یخچال بابلسر...

تعمیر انواع یخچال ال جی-سامسونگ-امرسان-الکترواستیل-دوو-اسنوا-هیتاچی-سیلور-کلور در بابلسر...

نمایندگی تعمیرات یخچال در ساری

نمایندگی تعمیرات یخچال در ساری...

نصب و تعمیرات تخصصی انواع اسپلیت و یخچال و فریزر...

داربست بروجرد - داربست خورشیدی

داربست بروجرد - داربست خورشیدی...

نصب انواع داربست و بنر های تبلیغاتی و پیچ رول...