خرابی های تلویزیون
175
۱۴۰۱/۰۵/۱۰

بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون


کلیه وسایل برقی پس از مدتی دچار خرابی خواهند شد .خرابی قطعات الکترونیک بستگی به شرایط محیطی و میزان استفاده هر شخص و مکانی متغیر خواهد بود که ما در گروه پرشین سرویس به شما راهنمایی خواهیم داد تا با بهترین متخصصین در این راستا مشکلاتتون بر طرف گردد.

 

خرابی های تلویزیون

از جمله مشکلات وخرابی های شایع  تلوزیون میتوان به گزینه های ذیل اشاره نمود:

 • ۱_ خرابی پنل تلوزیون
 • ۲_خرابی بخش تغذیه
 • ۳_خرابی مین برد
 • ۴_خرابی لامپ تصویر و بکلایت
 • ۵_خرابی برد ادرس برد تیکان


خرابی پنل تلویزیون

 پنل یکی از بخش های مهم و اصلی یک تلوزیون میباشد که حاوی میلیون ها پیکسل میباشد هر پیکسل دارای سه ال ای دی rgb میباشد. عمده خرابی های حاصل شده در پنل به شرح إیل میباشد.
(پیکسل روشن _پیکسل سوخته یا خاموش_ خطوط عموی افقی )

 

مطب مرتبط درسایت: اطلاعات جامع و کامل در مورد خرابی پنل تلویزیون

 

علت ایجاد خرابی تلویزیون

آب خوردگی پنل _ضربه از روبرو و یا پشت تلویزیون _اتصالی در فلت های تصویر در برخی از مدل ها و خارج شدن یک فلت از سرویس  از عمده حالاتی میباشد این خرابی ها را به بار می آورد.

حال اگر برای شما این گونه اتفاقات افتاده شما می توانید با متخصصین گروه پرشین سرویس در شهرکرد با ما در ارتباط باشید و از راهنمایی های کارشناسان ما در این خصوص بهره ببرید.

 با توجه به قیمت بالای پنل و حدود قیمتی ۹۰ درصدی نسبت قیمت پنل به قیمت کل تلوزیون پیشنهاد میشود در صورت داشتن فرزند کوچک و یا اینکه تلوزیون در محیط که اماکنی که امکان ضربه خوردن دارد از محافظ های صفحه حتما استفاده نمایید.

پنل در صورت ایجاد پیکس سوختگی های جزعی میتوان تعمیر نمود در صورت شکستگی تعویض پنل انجام میشود هم چنین در خرابی هایی که ایجاد خطوط افقی عمودی در تصویر ایجاد کرده در صورتی که ناشی از ضربه شدید نباشد قابل عمیر بوده در غیر اینصورت امکان تعمیر نمیباشد.

 گاهی در بخش پنل تلوزیون خرابی لاین های کربنی در این بخش و اتصال ان ها به فلت ها و جرقه کشی در بخش پنل و فلت باعث خرابی لاین  پنل شده به اصطلاح این دارای کچلی شده که اگر این کچلی در لاین در قسمت ادرس گیری پنل باشد هیچ کار خاصی نمیتوان کرد و اون بخش از پنل تصویر نمی اورد ولی اگر در خارج از لاین  ادرس گیری باشد میتوان تا حدودی برای تعمیر ان پیش رفت و تصویر را بالا اورد.

کاربران عزیز دربرخی از برند ها به علت خرابی در قسمت پنل تلویزیون علامتی مشابه خرابی بکلایت میدهد و تصویری نشان نداده و فقط تلویزیون روشن میشود و تصویری نمیگیرد و اگر این امر باشد کاربر باید یک پنل جدید خریداری کند.

 

 • خراب شدن قسمت تغذیه تلویزیون

عوامل زیادی تاثیر گذار هستند در خرابی قسمت پاور و تغذیه تلوزیون ها در تمام برند ها, یکی از این عوامل نوسانات برق  میباشد که باعث خرابی های زیادی در پاور میشود خرابی ها و حالات ایجاد شده در این قسمت از تلوزیون به این صورت میباشد که تلوزیون روشن نخواهد شد و چراغ استند بای تلوزیون هم روشن نمیگردد که در این صورت حتما ابتدا سیم برق و پیریز برق را چک کرده در صورت سلامت در این دو بخش حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرابی شایع بعدی برق وارد دستگاه میشود ولی چراغ استند بای ما چشمک زده و سبز نمیشود و یا اینکه چراغ قرمز استند بای روشن مانده و هیچ دستوری نمیگرد تلویزیون که در این حالت یا بخش خروجی پاور مشکل دارد و یا اینکه مین برد دستگاه دچار مشکل شده است .

از دیگر خرابی های بخش پاور میتوان به نداشتن تصویر و داشتن صدا هم اشاره کرد در این حالت خروجی بخش تغذیه به بک لایت ها در قسمت اینورتر تلوزیون دچار مشکل شده که عمدتا با مراجعه به متخصصین در این راستا متوجه خواهید شد که خرابی از ایسی تغذیه اینورتر بک لایت میباشد یا از خوده بکلایت ها میباشد.

قسمت تغذیه و عملکرد آن به گونه ای میباشد که خود از قطعاتی تشکیل شده که تا حدودی از نوسانات و خرابی های سنگین برقی جلوگیری به عمل بیاورد و کار اصلی خود که ایجاد ولتاز های مورد نیاز بخشس های متفاوت تلویزیون میباشد را ایجاد کند که در صورت اختلال در این قسمت میتوان به روشن نشدن و عملکرد ناقص تلویزیون اشاره نمود.

از دیگر خرابی ها در این بخش میتوان به دیر روشن شدن تلویزیون پرداخت در برخی از برند ها کاربران از دورتر روشن شدن تلویزیون خود اعلام نارضایتی کرده که علت ان خرابی در قسمت تغذیه میباشد.بهتر است که در ورودی برق تلویزیون خود از محافظ های برق استفاده نمایید و یا بعد از کنتر برق خود از ترانس های استابلایزر برای برق کل خانه استفاده نمایید.

 

میخای با یسری آموزش و داده عمر تلویزیونتو بالا ببری؟ پس زود کلیک کن افزایش عمر تلویزیون

 

 • خرابی بخش مین برد تلویزیون

 

مین برد تلویزیون بخش مرکزی و تحلیل گر تلویزیون میباشد که ناشی از بخش های بسیار مهمی برای پردازش تعویر و گرفتن سیگنال از بخش تیونر و انتن بوده و دارای بخش های صوتی و پورت های ورودی و خروجی میباشد که هر کدام ازاین بخش ها عملکرد خودرا دارند.

خرابی هایی که کاربر میتواند بدون مراجعه به تعمیر گاه انجام دهد در ریست فکتوری کردن معمولی که در بخش منو هست ختم میشود.از جمله خرابی های خاص در قسمت مین برد

 

دیر روشن شدن تلوزیون

 دیر روشن شدن تلوزیون میتواند به خرابی مین برد  هم اشاراه داشته باشد در صورت دیدن این علامت بهتر است هر چه سریعتر با متخصصین پرشین سرویس تماس بگیرید.

تلویزیون تصویر داره اما صدا  نداره

این خرابی میتواند در بخش ایسی امپیلی فایر میباشد که دچار خرابی شده است و این مورد موردی سخت افزاری بوده که متخصصین ما در گروه پرشین سرویس در استان چهارمحال بختیاری به آن میپردازد.

عدم خوانش پورت های ورودی

خرابی عدی به عدم خوانش پورت های ورودی اعم از-audio -anten hdmi- vga- av- tv بوده که هر کدام بسته به طراحی شرکت متفاوت بوده و قابل تعمیر میباشد . برای اینکه از خرابی این بخش کاربر قبل از مراجعه به فروشگاه خدماتی مطلع و مطمعن گردد بهتر است از یک کابل مطمعن برای تست این پورت ها استفاده نمایید در صورت اطمینان از خرابی باید به متخصصین این امر این کار سپرده شود.

تصویر مربع مربع شدن تصویر

خرابی بعدی مربوط به این میباشد که عمدتا کاربران از ان مینالند خراب شدن تصویر مربع مربع شدن سیگنال های ضعیف در تصویر میباشد اگر از کابل انتن و تقویت کننده های انتن خود مطلع میباشد قبل از اینکه خسارت جبران ناپذیری به بخش مین برد تلوزیون وارد شود کار را به متخصصین این امر در گروه پرشین سرویس بسپارید. خرابی شما در این بخش میتواند از بخش تیونر مین برد باشد و یا اینکه چیپ پردازنده مین برد دچار جریان کشی در پایه های خود به برد شده و گاها با ریبال ایسی برطرف خواهد شد .

تلویزیون روی آرم اولیه میماند

 از دیگر خرابی ها در بخش مین برد میتوان به این امر اشاره کرد که تلویزیون در حالت روشن میباشد ولی هیچ گونه دستوری نمیگیرد تلویزیون روی لوگوی اولیه میماند تلویزیون روشن نمیشود همه این موارد میتواند به بخش نرم افزاری دستگاه و یا ویروسی شدن بخش مین برد تلویزیون شما بپردازد که با پروگرام ایسی فلش میتوان این ایراد را رفع نمود گاها با پروگرام کردن ایسی فلش ( برنامه دادن مجدد به ایسی به صورت مستقیم) اشکال رفع نمیشود و باید حتما ایسی رم مین برد تعویض گردد و برنامه اولیه کارخانه به صورت سخت افزاری نرم افزاری ایسی نند برنامه مجدد بگیرد و جای گذاری بشود.

عدم پردازش تصویر

خرابی های مین برد این موارد ختم نشده وبه عدم پردازش تصویر و ندادن تصویر به بخش بعدی برد تایم کنترل ختم میشود که یکی دیگر از خرابی های شایع مین برد میباشد که عامل ایجاد این اسیب خرابی در بخش مرکزی سی پی یو مین برد بوده که در صورت موجود بودن خود چیپ با دستگاه بی جی ای ماشین چیپ جدید جاگزاری شده و اصلاح میگردد و در صورت نبود ان مین برد به کلی تعویض میگردد.

خرابی های پورت یو اس بی تلویزیون

خرابی های پورت یو اس بی تلویزیون میتواند هم علت نرمافزاری داشته باشد و هم اینکه در بخش مدارت بوست و باک در مین برد تلوزیون اشکالاتی در تغذیه به وجود امده که میتواند ایجاد اختلال کند که امری قابل حل میباشد.

عدم خوانش کنترل و روشن نشدن- نداشتن تصویر- داشتن تصویر پارازیت دار عدم خروجی تصویر عدم فعالیت صحیح پرت های خروجی و وردی مین برد تماما مرتبط با این بخش بوده  که متخصصین گروه پرشین سرویس در شهرکرد و استان چهارمحال بختیاری به صورت حرفه ای به حل این مکشلات میپردازند.

 

 • خرابی در بخش بکلایت

از دیگر خرابی های شایع تلوبزیون های میان رده اقتصادی و دیگر مدل ها خرابی در بخش بکلایت میباشد که با علامت هایی هم چون نداشتن تصویر و داشتن صدا رخ داده و یا اینکه تلوزیون تصویرش پرش دارد به این صورت که تصویر قطع وصل شده ولی در تمام این موارد ما دارای صدایی واضح خواهیم بود .کلیه قطعات الکترونیک دارای عمری از قبل تعیین شده هستند که این ساعت عمر بستگی به کیفیت ساخت ان قطعه دارد.

 

  مطلب مرتبط به سایت-پیشنهاد میکنیم قبل از ادامه دادن و مطالعه مطالب مربوط به بکلایت تلویزیون ,حتما مراجعه کنید به: بک لایت تلویزیون چیه وچه وظیفه ای داره؟

 

آبی شدن  تصویر تلویزیون,رنگ رنگ شدن تصویر تلویزیون

قطعه الکترونیکی که در به کار رفته  شاخه هایی از جنس فیبر مدار چاپی المنیوم و مسی بوده و تعدادی ال ای دی با توان و ولتاز متفاوت با دیگر برند ها و مدل ها و تعدادی لنز برای پخش کردن بهتر نور در تمام قسمت های زیر پنل به اندازه مساوی میباشد.دربرخی از تلویزیون ها نیز خرابی در این بخش متفاوت بوده و به ابی شدن و رنگ رنگ شدن تصویر منجرب میشود که این امر باعث میشود که کلیه شاخه های بکلایت شما تعویض گردد .خرابی های این بخش از تلویبزیون به صورت شاخه ای میباشد ولی باید کلیه شاخه های بکلایت تعویض گردد برخی از سودجویان در بازار به این امر پرداخته که کلیه هزینه را از کاربران دریافت کرده و به جای تعویض کلیه شاخه های نوری بکلایت تلوزیون کاربر به تعویض یک یا هر تعداد کم خرابی این شاخه ها پرداخته و تلوزیون را به مشتری میدهند.

این امر کاری غیر تخصصی و سو استفاده از اعتماد مشتری بوده .ما در گروه پرشین سرویس با ایجاد اطمینان در دل مشتری و ضمانت نامه های معتبر مهردار در پایان کار به مشتری به شما نشان خواهیم داد که اعتبار امری اکتسابی از جانب مشتریان میباشد کلیه تعمیرات به صورت حرفه ای در مدت زمان مشخص با قطعات اصلی و دارای گارنتی بوده خرابی های این بخش (بکلایت)به تاریک شدن نقطه ای در تلویزیون و یا تاریک شدن برخی از قسمت تلویزیون هم میانجامد .گاهی اتصال خرابی این بخش باعث ایجاد اتیش سوزی شده و صفحات پلارایز روی بکلایت دچار سوختگی و ذوب شدگی شده.

همان طور که در قسمت خرابی های قسمت تغذیه هم اشاره شد در رده های اقتصادی در برند های بازار ایران به این انر میرسیم که شرکت های ارایه دهنده این محصولا .محصولات خود را بدون تست وارد بازار کرده و پس مدت کوتاهی طی یک بیانیه خاص به نمایندگان و متخصصین این امر یک سری اصلاحیه داده که باعث میشود طول عمر برخی از قسمت ها اعم از بکلایت بالا برود .


اصلاحیه بکلایت چیست؟

در برخی برند ها اصلاحیه بکلایت داده میشود که باید طبق اخلاق حرفه ای در کار بعد از تعویض بکلایت مشتری حتما این اصلاحیه بر روی پاور های تلویزیون کاربر انجام گردد اصلاحیه در این بخش کمک به کم کردن ولتاژ و جریان در این شاخه ها شده و عمر مفید این قسمت راه صورت خیلی خاص بالابرده و از سوختن مجدد این قطعات جلوگیری خواهد کرد .

 

 • خرابی برد تیکان و برد آدرس

هر تلویزیون بسته به میزان اینچ صفحه و کیفیت خروجی تصویر ان ۱۰۸۰i   ۱۰۸۰p    ۴k دارای برد تیکان و برد ادرس و فلت های خاص خود میباشد که خرابی ها در این بخش ها به صورت علامت هایی هم چون قطعی تصویر در بخش های پنل ایجاد خط خطوط  عمودی حاله افتادن و کدر شدن تصویر .چند تصویری شدن و حالت دوبینی شدن تصویر برعکس شدن تصویر  پرش قسمت به قسمت تصویر و یا نداشتن کل تصویر خطم میشود که تمامی این موارد با تعمیر و تعویض برد تیکان و برد ادرس و یا تعویض فلت ها با دستگاه باندینگ قابل تعمیر میباشد .


در صورت مواجهه با هر کدانم از مشکلات مطرح شده در مقاله میتوانید با متخصصین ما در گروه پرشین سرویس در استان چهارمحال بختیاری و شهرستان شهرکرد در تماس باشید.

 

 

 • مزایای نمایندگی تلویزیون شهرکرد پرشین سرویس :

تعمیر در زمان مشخص و معین 
قیمت مناسب 
داشتن گارانتی تعمیرات 
حمل نقل تلویزیون در شهرستان شهرکرد به صورت رایگان 

 

 • باتشکرازشرکت پرشین سرویس
 • نمایندگی پرشین سرویس استان چهارمحال و بختیاری
 • مدیریت مهندس دانیال مجدی

شبکه های اجتمایی

تگ ها

تلویزیون بک لایت پلاسما LED LCD OLED تشابه و تفاوت تلویزیون ها تعمیر کنترل تلویزیون طول عمر تلویزیون خرابی تلویزیون های ال جی

نظرات کاربران

برای وارد کردن نظر وارد حساب کاربری خود شوید

اخرین مقالات دانیال مجدی


تعمیر تلویزیون سونی - شهرکرد

تعمیر تلویزیون سونی در شهرکرد...

همه ی ما ادم ها میدانیم که یکی از...


تعمیرات تلویزیون تی سی ال TCL - شهرکرد

تعمیر تلویزیون تی سی ال در...

در دنیای امروز و در عصر تکنولوژی وجود تلویزیون...


تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن - شهرکرد

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شهرکرد...

غیرممکن است در خانه‌ای بروید و در آن تلویزیون...


تعمیرات تلویزیون سامسونگ - شهرکرد

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهرکرد...

برند سامسونگ از معتبرترین برندهای موجود در بازار جهانی...


خرابی های تلویزیون

مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری...

کلیه وسایل برقی پس از مدتی دچار خرابی خواهند...


آخرین مقالات خدمات تلویزیون


تعمیرات تلویزیون شارپ_sharp_بندرعباس_99

تعمیرگاه تلویزیون شارپ در بندرعباس...

روزی پیش می آید که قطعا تلویزیون شارپ شما...


تعمیرات تلویزیون هایسنس_HISENSE_قشم_استان هرمزگان

تعمیرگاه رسمی تلویزیون هایسنس در قشم...

برند و کمپانی محبوب هایسنس که از کمپانی...


تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن_XVISION_قشم_94

تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن در قشم...

بدون تردید روزی پیش می آید که تلویزیون ایکس...


تعمیرات تلویزیون ال جی_LG_میناب

خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در...

اگر شما وارد این صفحه شده اید به این...


تعمیرات تلویزیون ال جی_LG_ قشم

تعمیرگاه تلویزیون الجی در قشم...

قطعا اگر شما وارد این صفحه شده اید تلویزیون...


تعمیرات تلویزیون در کلار آباد - TV

تعمیرگاه تلویزیون در شهر کلار آباد...

امروزه در هر خانه ای حداقل یک تلویزیون وجود...


تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن _ Xvision _ کیش

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در کیش...

در اثر گذشت زمان یقینا روزی پیش می آید...


نمایندگی تعمیرات تلویزیون در همدان

تعمیر تلویزیون در شهر همدان...

امروزه در هر خانه ای حداقل یک تلویزیون وجود...


تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن - xvision -اندیمشک

تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن در اندیمشک...

هنگامی را تصور کنید که تلویزیون ایکس ویژن شما...


تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن - xvision -اهواز

خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در...

زمانی را تصور کنید که تلویزیون ایکس ویژن شما...


آخرین مقالات


تعمیرات یخچال بوش_BOSCH_کیش_1314

تعمیرگاه رسمی یخچال بوش در کیش...

روزی پیش می آید که قطعا یخچال بوش شما...


تعمیرات یخچال ال جی_LG_کیش_01

تعمیرگاه مجاز یخچال ال جی در...

مجموعه تعمیرات یخچال ال جی کیش که در حال...


نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ - SAMS - همدان

تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ همدان...

نمایندگی تعمیرات لباسشویی  سامسونگ در همدان-آیا ماشین لباسشویی بوش...


نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا - SNWAA - در بوشهر

تعمیرگاه تعمیر لباسشویی در بوشهر...

مادر تعمیرگاه لباسشویی تعمیر بوشهر تمامی خرابی ها و...


تعمیرات یخچال سامسونگ-SAMSERVICE_کیش_19

تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سامسونگ در...

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ کیش که در حال حاضر...


ممتاز ترین مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی - LG - چالوس - 1401

تعمیرگاه تعمیر تلویزیون الجی در چالوس...

تلویزیون های ال جی یکی از بهترین تلویزیون های...


نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی - LG - آبادان

تعمیرگاه تلویزیون ال جی در آبادان...

قطعا اگر شما وارد این صفحه شده اید تلویزیون...


نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا - SNOWA - شهرکرد

تعمیرگاه یخچال فریزر اسنوا در شهرکرد...

یخچال ، وسیله ای که در عصر مدرنیته یکی...


تعمیرات لباسشویی بوش_BOSCH_کیش

تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش در کیش...

در دوره ی مدرنیته ماشین لباسشویی به یکی از...


لینک های مفید


>> یخچال 20 - تعمیر یخچال خرم آباد

>> یخچال20 - تعمیر یخچال بروجرد

>> تعمیرکار لباسشویی - تعمیر لباسشویی بروجرد

>> تعمیرات یخچال - تعمیر یخچال بروجرد

>> نصب داربست نیشابور

>> تعمیرات یخچال فریز - یخچال20

>> نمایندگی تعمیرات یخچال خرم آباد

>> نمایندگی تعمیرات یخچال الیگودرز

>> نمایندگی تعمیرات یخچال اهواز

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون چالوس

>> نمایندگی تعمیر یخچال بندر ماهشهر

>> نمایندگی تعمیر یخچال محمود آباد

>> نمایندگی تعمیرات یخچال نیشابور

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون خرم آباد

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون نوشهر

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون بروجرد

>> نمایندگی تعمیر لباسشویی آمل

>> نصب داربست شاهرود

>> نمایندگی تعمیر یخچال آمل

>> نمایندگی تعمیر لباسشویی بروجرد

>> نمایندگی تعمیر یخچال بروجرد

>> امداد خودرو مشیریه - یدک کش مشیریه

>> داربست مشیریه - نصب داربست مشیریه

>> داربست باغ فردوس - نصب داربست باغ فردوس

>> داربست دورود - نصب داربست دورود

>> امداد خودرو اليگودرز - یدک کش اليگودرز

>> امداد خودرو دورود - یدک کش دورود

>> داربست اصفهان - نصب داربست اصفهان

>> داربست تجریش - نصب داربست تجریش

>> امداد خودرو خرم آباد - یدک کش خرم آباد

>> داربست خرم آباد - نصب داربست خرم آباد

>> امداد خودرو بروجرد - یدک کش بروجرد

بهترین متخصصین


 نمایندگی یخچال بابل

نمایندگی یخچال بابل...

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و سایدبای ساید، یخچال های صنعتی...

نمایندگی یخچال بابل

نمایندگی یخچال بابل...

تعمیرات تخصصی انواع یخچال فریزر های خانگی وویترینی یخچاهای...

داربست بروجرد - داربست خورشیدی

داربست بروجرد - داربست خورشیدی...

نصب انواع داربست و بنر های تبلیغاتی و پیچ رول...

نمایندگی تلویزیون دزفول

نمایندگی تلویزیون دزفول...

تعمیرات انواع تلویزیون ، گیرنده دیجیتال ، کنترل ، ...

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل...

اینجا تعمیرگاه مجاز انواع یخچال و یخچال فریزر در آمل...

نمایندگی یخچال قائمشهر

نمایندگی یخچال قائمشهر...

متخصصین و تکنسینهای مربوط به این سایت در نظر دارد...

نمایندگی یخچال تنکابن

نمایندگی یخچال تنکابن...

تعمیر انواع یخچال , پکیج و لوازم گاز سوز ,...

نمایندگی یخچال نوشهر

نمایندگی یخچال نوشهر...

خدمات تعمیرات فوق تخصصی تمامی برندها با بهترین کیفیت. ما...

خدمات گرافیکی,طراحی لگو,طراحی بنر بروجرد

خدمات گرافیکی,طراحی لگو,طراحی بنر بروجرد...

یکی از مهم ترین راه های دیده شدن در کسب...

نمایندگی لباسشویی آبادان

نمایندگی لباسشویی آبادان...

معتبر ترین تعمیرگاه لباسشویی در شهر آبادان با استفاده از...

نمایندگی تلویزیون شهرکرد

نمایندگی تلویزیون شهرکرد...

تعمیرات تلوزیون کلیه برند های بازار با بهترین کیفیت و...

نمایندگی یخچال ساری

نمایندگی یخچال ساری...

نصب و تعمیرات تخصصی انواع اسپلیت و یخچال و فریزر...

طب سوزنی بهشهر,حجامت بهشهر,زالو درمانی بهشهر

طب سوزنی بهشهر,حجامت بهشهر,زالو درمانی بهشهر...

طب سوزنی،بازتاب درمانی،حجامت،زالو درمانی.حجامت یکی از درمان های زیرشاخه طب...

طراحی سایت برای مشاغل

طراحی سایت برای مشاغل...

در دهکده جهانی دیجیتال و اینترنت بهترین بستر و موقعیت...

نمایندگی تلویزیون سبزوار

نمایندگی تلویزیون سبزوار...

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال ای دی و ال سی دی...