تعمیرات یخچال ال جیLG - خرم آباد
455
۱۴۰۳/۰۳/۲۸

بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مرکز تعمیر یخچال ال جی در محل خرم آباد


در هر خانه ای برای اعضا خانه ای مخصوصا  کد بانوی خانه و آشپزخانه مهم است که وسیله خانگی خود را زمانی که دچار مشکل میشود دست چه کسی برای تعمیر بسپارد.


اینکه یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی شما همشهری خرم آبادی چه مدلی و از چه برندی می باشد و یا آن را از کدام مراکز فروش و شهر ها خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز یخچال خرم آبادی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال ال جی شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین و باسابقه ترین مرکز خدمات تعمیر یخچال ال جی در خرم آباد

تعمیرات در منزل -تعمیرات سیار یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال شرکتی ضمانت دار
اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال ال جی در سریعترین زمان ممکن به محل شما
برای تعمیر و سپردن یخچال خود به متخصصین کارآزموده و باتجربه تعمیرات یخچال خرم آباد و با همکاری شرکت یخچال تعمیر مطمئنا پشیمان نخواهید شد.

مرکز تعمیرات یخچال ال جی در پرشین سرویس

تعمیرگاه مجاز پرشین سرویس یخچال سرخرود  بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در خرم آباد آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال ال جی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه یخچال خرم آباد دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال ال جی در انواع مدل ها توسط تعمیرات یخچال خرم آباد بعنوان مرکز خدمات تخصصی تعمیرات ال جی آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای مرکز خدمات تعمیراتی یخچال ال جی خرم آباد

این مرکز دارای چند شعبه واقعی در سطح خرم آباد است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه LG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی که همگی ساخت کشور کره می باشند و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۱۸۰ روز پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.
تعمیرات یخچال شما در محل شما
دیگر نگران حمل و نقل یخچال ال جی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.
گارانتی و ضمانت سرویس و تعمیرات یخچال
اگر خرابی مجدد یخچال ال جی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه یخچال خرم آباد تماس گرفته باشید.
تعیین زمان خدمات توسط شما
پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات یخچال ال جی خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.
تعمیر در سریعترین زمان و باکیفیت
مدت زمان تعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام خرم آباد این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.
ما در زمان فعالیت خود با مشکلات زیادی از سوی مشتریان خود مواجه شدیم و سعی کردیم آنرا به بهترین شکل ممکن برطرف کنید. مواردی که نیاز است شما در زمان مشکل برای یخچال فریزر سامسونگ خود با تکنسین یخچال خرم آباد ما تماس بگیرید.

آیا ما نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی می باشیم؟

تعمیرات یخچال خرم آباد یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله ال جی، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر سرخرود میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال ال جی خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.
پس از اطمینان از الزام به مراجعه حضوری, تکنسین یا نمایندگی تعمیرات یخچال خرم آباد مربوطه پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز در سریعترین زمان ممکن طبق زمانبندی شما مراجعه و مشکل را برطرف خواهد کرد.تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال در خرم آباد موظفند قطعات احتمالی مورد نیاز را با خود به همراه داشته تا با یکبار مراجعه مشکل شما را حل کنند.

خرابی ها و مشکلات رایج در تعمیرات یخچال ال جی


افتادن درب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی
گاهی ممکن است که متوجه شوید که درب یخچال به خوبی بسته نمی شود و یا این که درب کلا جدا شده و لولای درب کاملا شکسته شده است. این مشکل عموما بخاطر قرار دادن اجسام سنگین و در واقع بخاطر فشار آمدن زیاد به درب یخچال اتفاق افتاده است. در این صورت لولای درب تحمل وزن زیاد را ندارد و می شکند. همچنین این مشکل می تواند بخاطر بالا بودن عمر یخچال و فرسوده شدن بدنه ی یخچال و لولای درب و خوردگی محل اتصال درب به یخپال اتفاق افتاده باشد. که در این صورت دیگر یخچال عمر خود را کرده است. در این حالت می توانید این قسمت را در صورت امکان با جوش دهی دوباره وصل کنید و یا این که به فکر خرید یک دستگاه جدید باشید.
سر و صدای عجیب و غیر عادی یخچال ال جی
یخچال ها هنگام کارکرد کمپرسور اصولا یک صدای ضعیفی را تولید می کنند و این صدای تا حد زیادی طبیعی می باشد. اما گاهی ممکن است که سر و صدا خیلی بلند و آزار دهنده باشد، که در این صورت باید مواردی از قبیل تراز نبودن یخچال، خرابی فن داخل یخچال، خرابی کمپرسور، فاصله نداشتن یخچال از دیوار و… بررسی شوند.
جمع شدن آب کف یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی
گاهی ممکن است که در طبقات یخچال، یا در قسمت جا میوه ای و یا در کف یخچال، آب جمع شود. این مشکل می تواند در اثر مسدود بودن راه آب ( آبی که حاصل از عمل دیفراست یا یخ زدایی می باشد و به خارج یخچال هدایت می شود )، تراز نبودن یخچال، سوختن المنت یخ زدایی، و یا به طور کلی هر گونه مشکلی در عمل دیفراست، اتفاق افتاه باشد.
یخچال ال جی خنک نمی کند
در حالت طبیعی دمای درون یخچال باید بین ۱ تا ۵ درجه سانتی گراد و دمای درون قسمت فریزر، باید بین منفی ۱۷ تا منفی ۲۰ درجه سانتی گراد باشد. بنابراین اگر دمای درون یخچال بیشتر از این اعداد بود، یعنی دمای درون یخچال یا فریزر گرم بود، به این معناست که دستگاه دچار افت سرما شده است. در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل چفت نبودن درب یخچال، خرابی لاستیک دور درب، عدم گردش هوا درون یخچال ( بخاطر قرار دادن مواد غذایی زیاد یا رعایت نکردن فاصله ی مناسب )، خرابی کمپرسور، خرابی رله کمپرسور و… بررسی شوند.
سرد نبودن
سرد نبودن یخچال یا فریزر ال جی به دلیل مشکل در تنظیمات دمایی یا مشکل در دماسنج و یا نبودن فضای کافی برای جریان هوا در اطراف یخچال یا فریزر و یا خراب بودن لاستیک درب و وارد شدن هوای گرم به درون یخچال
صدای زیاد یخچال
صدای زیاد دستگاه به دلیل تراز نبودن سطح زیر یخچال و یا مشکل فن کندانسور یا فن اواپراتور
کار کردن بدون وقفه
کار کردن بدون وقفه دستگاه به دلیل مشکل در سیم پیچی های کندانسور و یا چفت نشدن درب
خاموش و روشن شدن
خاموش و روشن شدن دستگاه در فاصله های کوتاه تر از حد معمول به دلیل کثیف بودن سیم پیچی های پشت یخچال، مشکل در فن کندانسور یا مشکل در موتور کمپرسور
عدم یخ زدایی اتوماتیک
عدم یخ زدایی اتوماتیک فریزر به دلیل مشکل در تایمر یخ زدایی و یا ترموستات بخش یخ زدایی
نشت آب از یخچال
نشت آب از دستگاه به دلیل مشکل در مخزن تخلیه آب و یا مشکل در شیلنگ انتقال دهنده آب به یخچال
قطع نشدن حالت اتوماتیک
قطع نشدن اتوماتیک یخچال LG یا یکسره کار کردن یخچال به دلیل مشکل در ترموستات و یا وجود مشکل در کمپرسور
خرابی درب یخچال
خرابی درب یخچال ال جی به دلیل وجود شکستگی یا پارگی در لاستیک دور درب و یا مشکل در لولا ها
روشن نشدن دستگاه
روشن نشدن یخچال ال جی به دلیل عدم وجود جریان برق و یا مشکل در کمپرسور.

 


چه موقع یخچال ال جی ما نیاز به تعمیر دارد؟

    زمانی که یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید ال جی دارای سر و صدای عجیب و غریبی می باشد.
    زمانی که کمپرسور یخچال اتومات نمی کند و یخچال یکسره کار می کند.
    زمانی که محیط داخل یخچال کاملا گرم شده است و یا این که یخچال دچار افت سرما شده باشد.
    زمانی که کندانسور یخچال یخ زده و یا محیط داخل فریزر از یخ یا برفک تشکیل شده باشد.
    زمانی که کف یخچال در جا میوه ای و یا در طبقات یخچال آب جمع شده باشد.
    زمانی که بدنه یخچال خیلی گرم باشد و یا این که بدنه یخچال دارای برق باشد.
    زمانی که یخچال اصلا روشن نمی شود و بعد از وصل شدن به برق هیچ واکنشی نشان نمی دهد.
    زمانی که ارور های مختلفی را روی صفحه نمایش مشاهده می کنید.

 

لیست کد خطا - ارور یخچال های ال جی

در زیر لیستی از مهم ترین کدهای خطا یا ارور های یخچال ال جی که گاهی تماس با مراکز تعمیرات ال جی یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی را ضروری می سازد آورده شده‌اند که ابتدا ارورهای یخچال فریزر و سپس ارورهای ساید بای ساید ال جی را ذکر کرده ایم:
ارورهای یخچال فریزر ال جی
    E1: خطای مربوط به سنسور فریزر
    r/ E2 وE3: خطای مربوط به سنسور یخچال
    d: خطای دیفراست
    H: خطای مربوط به هیتر المنت
    C: مشکل در ارتباط بین برد اصلی و نمایشگر
    a1: خطای مربوط به سنسور داخلی فریزر
    a2/ E5: خطای مربوط به سنسور دیفراست
    a3/ E6: خطای مربوط به انجام نشدن دیفراست
    E4: خطای مربوط به سنسور محیطی
    E7: خطای مربوط به فن فریزر
    E8: وجود مشکلدر فن کندانسور
ارورهای یخچال ساید بای ساید ال جی
    FS: اختلال در سنسور فریزر
    rS: اختلال در سنسور یخچال
    F dS: اختلال در سنسور دیفراست فریزر
    r dS: اختلال در سنسور دیفراست یخچال
    HS: اختلال در سنسور رطوبت
    lS: مشکل سنسور یخساز
    rt: اختلال در عملکرد سنسور محیط
    lt: اختلال در عملکرد کیت یخساز
    F dH: اختلال در عملکرد یخ زدایی
    R dH: اختلال در فیوز، هیتر و یا برد کنترل
    lF: اختلال در عملکرد فنی محفظه یخ ساز
    FF: اختلال در عملکرد فن فریزر
    CF: اختلال در فن کندانسور

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال ال جی

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر یخچال ال جی کارشناسان تعمیراتی یخچال خرم آباد توصیه میکند که نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:
    یخچال فریزر را در فاصله حداقل ۲۰ سانتی متری از دیوار قرار دهید که امکان رد و بدل شدن هوا میسر شود.
    حداکثر هر ۶ ماه یکبار یخچال فریزر های برفک زا را تمیز کنید.
    یخچال را دور از وسایل گرما زا مانند اجاق گاز فر و یا آبگرمکن قرار دهید.
    درب یخچال را برای مدت زمان طولانی باز نگذارید.
    حتماً برای یخچال ساید بای ساید خود از ترانس استفاده کنید تا از مشکلات احتمالی ناشی از نوسان برق جلوگیری کنید.
    کندانسور یخچال را هر سال حداقل دو بار تمیز کنید تا گردش هوا بهتر صورت گیرد.
    از پر کردن بیش از حد یخچال فریزر و ساید بای ساید خودداری کنید زیرا این کار مانع جریان یافتن آزادانه هوا در بین مواد غذایی می شود.
    از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال خودداری کنید.
    یخچال را در مکانی قرار دهید که کاملاً تراز باشد.

هزینه و دستمزد سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی شما دچار مشکل شد می توانید با شرکت پرشین سرویس با نمایندگی تعمیرات یخچال خرم آباد که یکی از تعمیرگاه های معتبر تعمیرات یخچال ال جی است تماس بگیرید. به منظور دریافت خدمات و تعمیرات از این مرکز شما می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:
    تماس با نزدیکترین شعبه شرکت
    مشاوره تلفنی با یکی از تکنسین های آموزش دیده ما برای تشخیص مشکل و رفع مشکلات جزئی
    مشخص کردن مشکلات جدی و انجام هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین در محل در صورت برطرف نشدن مشکل
    حاضر شدن تعمیرکار در محل، انجام تعمیرات یخچال بر اساس مشکل موجود و ارایه فاکتور
قابل ذکر است که کلیه خدمات و تعمیرات ما توسط متخصصان برند ال جی انجام خواهد شد. به علاوه همه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و تخفیف‌هایی نیز برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه همه تعمیرات و خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه است.

 

باتشکرازشرکت پرشین سرویس
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی لرستان
مدیریت:مهندس خورشیدی

 

شبکه های اجتمایی

تگ ها

یخچال یخچال سامسونگ فریزر هیمالیا یخچال های نوفراست انواع یخچال فریزر شارژ گاز برفک زدایی

نظرات کاربران

برای وارد کردن نظر وارد حساب کاربری خود شوید

اخرین مقالات شرکت یخچال تعمیر


تعمیرات یخچال ال جیLG - خرم آباد

مرکز تعمیر یخچال ال جی در...

در هر خانه ای برای اعضا خانه ای مخصوصا ...


تعمیرات یخچال ال جی LG - بروجرد

مرکز تعمیر یخچال ال جی در...

در هر خانه ای برای اعضا خانه ای مخصوصا...


نمایندگی تعمیر یخچال فریزر - خرم آباد - خورشیدی

تعمیرات یخچال فریزر در خرم آباد...

باید دانست که یخچال های خانگی فضای ذخیره‌ سازی...


تعمیر یخچال سامسونگ - بروجرد

تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در بروجرد...

تعمیرات لوازم خانگی بروجرد با داشتن نمایندگی تعمیرات در...


نمایندگی تعمیر یخچال بروجرد

تعمیر یخچال فریزر در بروجرد...

عزیزان گرامی و همشهریان محترم به یکی از صفحات...


آخرین مقالات خدمات یخچال


نمایندگی تعمیر یخچال بروجرد

تعمیر یخچال فریزر در بروجرد...

عزیزان گرامی و همشهریان محترم به یکی از صفحات...


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اهواز

نمایندگی خدمات یخچال سامسونگ در شهر...

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در قوچان

تعمیرات یخچال سامسونگ در سبزوار

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در سبزوار...

توجه توجه :جهت تماس با مرکز خدمات...


تعمیرات یخچال سامسونگ-SAMSERVICE_کیش_19

 تعمیرات یخچال الکترو استیل Electro - قائمشهر

تعمیرگاه یخچال الکترو استیل قائمشهر...

یکی از این تولیدات که در سراسر ایران...


نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر - آبادان

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در آبادان...

تعمیرات لوازم خانگی در آبادان- تعمیر یخچال در آبادان...


تعمیرات یخچال در - آمل

خدمات تعمیر یخچال فریزر در آمل...

برترین و باسابقه ترین نمایندگی مجاز در شهر آمل...


تعمیرات یخچال اسنوا - snowa - خرمدره

تعمیرگاه یخچال اسنوا در شهر خرمدره...

در کشورمان محصول اسنوا دارای محبوبیت خاصی میان مردم...


نمایندگی یخچال الکترو استیل - Elektroo - نوشهر

نمایندگی یخچال فریزر الکترو استیل...

مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در نوشهر، نمایندگی تعمیر...


آخرین مقالات


تعمیرات تلویزیون سامسونگ در کاشمر

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کاشمر...

خرید تلویزیون سامسونگ (Samsung) در این چند سال اخیر...


نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کاشمر

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در قوچان

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در قوچان...

برند Samsung یکی از معتبرترین تولید کننده های تلویزیون می...


تعمیرات تلویزیون سامسونگ در بندرعباس | هرمزگان

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در بابلسر_TSLB8

تعمیرگاه تخصصی لباسشویی سامسونگ در بابلسر...

بارها دیده شده است که همه ما در استفاده...


خرید کود جلبک دریایی مایع جنریت اصل

نمایندگی تعمیر انواع لباسشویی در چالوس

تعمیرگاه ماشین لباسشویی در چالوس...

نمایندگی تعمیرات انواع برندهای لباسشویی در چالوس-تعمیر موتور لباسشویی-تعمیر...


تعمیرات لباسشویی زیرووات در بابلسر_TZLB0

تعمیرگاه لباسشویی زیرووات در بابلسر...

وارد شدن شما به این صفحه به این معنا...


تعمیرات لباسشویی بوش در بابلسر_BLGB6

تعمیرگاه ماشین لباسشویی در بابلسر...

مجموعه ی معتبر تعمیرات لباسشویی بوش بابلسر بهترین تکنیسین...


لینک های مفید


>> نمایندگی تعمیر لباسشویی

>> اجاره داربست فلزی تهران

>> اجاره داربست فلزی تهران , نصب داربست تهران , داربست تهران

>> نمایندگی تعمیر یخچال

>> اتو بار تهران, باربری تهران , حمل بار تهران

>> اجاره داربست فلزی تهران , نصب داربست تهران , داربست تهران

>> نمایندگی تعمیر لباسشویی بروجرد

بهترین متخصصین


 نمایندگی یخچال بابل

نمایندگی یخچال بابل...

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و سایدبای ساید، یخچال های صنعتی...

نمایندگی تعمیریخچال بابل

نمایندگی تعمیریخچال بابل...

برای دریافت تعمیر یخچال بابل، به رایگان از تعمیرکاران یخچال...

نمایندگی یخچال شهرکرد

نمایندگی یخچال شهرکرد...

تکنسین لوازم برقی و خانگی شهرکرد - تعمیر یخچال...

نمایندگی تعمیر کولر گازی در بابلسر

نمایندگی تعمیر کولر گازی در بابلسر...

با مدیریت مهندس صادقی-تعمیر و نصب انواع کولر های گازی...

نمایندگی تعمیرات یخچال در قائمشهر

نمایندگی تعمیرات یخچال در قائمشهر...

متخصصین و تکنسینهای مربوط به این سایت در نظر دارد...

نمایندگی تلویزیون دزفول

نمایندگی تلویزیون دزفول...

تعمیرات انواع تلویزیون ، گیرنده دیجیتال ، کنترل ، ...

نمایندگی تعمیر یخچال در نوشهر - با ضمانت و گارانتی کار

تولیدکانکس و ویلای پیش ساخته تنکابن

تولیدکانکس و ویلای پیش ساخته تنکابن...

تولید انواع کانکس و ویلای پیش ساخته با بهترین و...

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبادان

نمایندگی تعمیرات یخچال تنکابن

نمایندگی تعمیرات یخچال تنکابن...

تعمیر یخچال سامسونگ ، الجی ، یخچال کنود، ساید بای...

نمایندگی تعمیر اجاق گاز در بابل

نمایندگی تعمیر اجاق گاز در بابل...

مهندس حسین حسینیان:تعمیر اجاق گاز مهیارگاز در شیراز : شرکت...

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل...

اینجا تعمیرگاه مجاز انواع یخچال و یخچال فریزر در آمل...

نمایندگی تعمیر یخچال بابلسر

نمایندگی تعمیر یخچال بابلسر...

تعمیر انواع یخچال ال جی-سامسونگ-امرسان-الکترواستیل-دوو-اسنوا-هیتاچی-سیلور-کلور در بابلسر...

نمایندگی تعمیرات یخچال در ساری

نمایندگی تعمیرات یخچال در ساری...

نصب و تعمیرات تخصصی انواع اسپلیت و یخچال و فریزر...

داربست بروجرد - داربست خورشیدی

داربست بروجرد - داربست خورشیدی...

نصب انواع داربست و بنر های تبلیغاتی و پیچ رول...